Sağlam Sigortaya Hoş Geldiniz!
Sigortam SağlamSigortam SağlamSigortam Sağlam
+905394463721
Tufanbeyli / ADANA

Konut Sigortası

Konut Sigortası

Konutunuzu ve içerisinde bulunan eşyaları güvence altına alan bir sigorta türüdür. Evinizi her türlü hırsızlığa, teröre, yangına, su basmasına karşı teminat altına alır.

Günümüz şartlarında gerek sel, gerek yangın, gerek hırsızlık gibi olumsuzlukların artması sebebi ile konut sigortasına duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bu artan olumsuzluk her insanın başına gelebilir. Konutunuza siz tatildeyken hırsız girebilir, su basabilir ve birçok olumsuzluk ile karşılaşabilirsiniz. Bu noktada sizlere konut sigortası yaptırmanızı öneriyoruz. Çünkü senede verdiğiniz konut için minimum 110 TL maksimum ücret 300 TL’yi geçmeyecektir. Senede verilen 300 TL mi, yoksa eviniz mi daha değerli bir düşünün isterseniz. Ayrıca içerisinde bulunan ekstra hizmetlerden sadece 1 tanesini kullandığınız taktirde zaten sigorta bedavaya gelecektir. Düşünsenize kapıda kaldınız çilingir hizmeti lazım, sizce gelen çilingir sizlerden ne kadar talep eder? Biz söyleyelim en az 100 TL. Ya da televizyonunuz düştü ve kırıldı. Binlerce TL’ye televizyon almak mı yoksa gününde konut sigortanızı yaptırmak mı? Karar elbette sizin. Ancak içinde bulunan bunca teminat ile insanın aklının evde kalması mümkün değil.

Uygun fiyatları ile konut sigortası hem evinizi hem de bütçenizi korur.
Konut Sigortası yaptıran herkese klima ya da kombi bakımı ücretsiz.
Kredi kartına vade farksız 9 taksit imkanı ile ödeme imkanı.
Yaptırabilirsiniz. Konut sigortasında illa ki ev sahibi olmanız gerekiyor diye bir zorunluluk yok. Eşyalarınıza değer veriyorsanız eşyalarınızın dahil olduğu bir konut sigortası satın alabilirsiniz.
Klima ya da kombi bakımına herhangi bir ücret ödemezsiniz. Poliçenin içeriğinde sizlere verilen hediyedir. Konut sigortası başlangıç bitiş tarihleri arasında kullanım hakkına sahipsiniz.
Açık adres
Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası
Konutun bedeli
Konutun içerisinde bulunan eşyaların bedeli
Konutta bulunan cam bedeli
Bu bilgilerin olması yeterlidir.
Sizin evinizde oluşan bir sorundan kaynaklı komşulara vereceğiniz zarar da konut sigortası kapsamındadır. Evinizde su patlaması sonucu alt komşunuza verdiğiniz zararlar, poliçede verilen limitler dahilinde karşılanır.
Hayır bankadan yaptırma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Çünkü konutu alırken çektiğiniz bankayı bizler de aynı banka gibi rehin olarak poliçeye ekleyebiliyoruz. Ayrıca bankaların sizlerde verdiği teminatlardan çok daha fazlasını sunuyoruz. Hem de ücretsiz...

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
No, thanks
X