Sağlam Sigortaya Hoş Geldiniz!
Sigortam SağlamSigortam SağlamSigortam Sağlam
+905394463721
Tufanbeyli / ADANA

Mühendislik Sigortası

Mühendislik Sigortası

Mühendislik Sigortası, sahip olunan çeşitli yatırımları güvence altına almaya yarayan ve bünyesinde çeşitli sigorta çeşitlerini barındıran sigorta çatısıdır.

Mühendislik Sigortası, sahip olunan çeşitli yatırımları güvence altına almaya yarayan ve bünyesinde çeşitli sigorta çeşitlerini barındıran sigorta çatısıdır. Poliçe süresi boyunca kapsamı altında korunan projenin ya da projede kullanılacak cihaz ve makinaların bilinmeyen ya da ani sebepler doğrultusunda karşı karşıya kaldığı tehlikelere ve zararlara karşı güvende kalınmasını sağlar.

Mühendislik Sigortası çeşitleri nelerdir?

  • İnşaat All Risk Sigortası
  • Montaj All Risk Sigortası
  • Elektronik Cihaz Sigortası
  • Makine Kırılması Sigortası

Mühendislik Sigortalarında muafiyetli olma durumu nedir?

Bir hasar gerçekleştiğinde zarar küçük de olsa bir kısmının Sigortalı üzerinde kalması anlamına gelen muafiyet durumu, poliçe primlerinin azalması avantajını sağlar. Aynı zamanda zarar bedeli ödenmeyecek olarak belirtilen bazı küçük hasarların oluşmaması ve gerekli güvenlik önlemlerinin alınması adına bir nevi sigortalıyı teşvik etme amacı vardır. Bu sayede sigortalı oluşabilecek küçük hasarların önüne geçmiş olurken bir yandan da sigorta prim yükü hafiflemiş olur. Muafiyet dışı sayılabilecek mühendislik sigortası alt türü yoktur, çeşitli maddelerle poliçe kapsamına eklenmesi de bu nedenle söz konusu olamaz.

Piyasadaki en uygun mühendislik sigortası teklifini sunuyoruz.
Tüm mühendislik branşlarında profesyonel ekip ile çalışıyoruz.
Tüm mühendislik sigortalarında kredi kartına taksit imkanı sağlıyoruz.
İnşaat All Risk Sigortası Montaj All Risk Sigortası Elektronik Cihaz Sigortası Makine Kırılması Sigortası

İnşaat All Risk Sigortası, inşaat projelerinin gerçekleştirilme süresince şantiye sahasında bulunan yapı malzemelerinin, ilgili inşaat ekipmanlarının, kullanılan iş makinelerinin aynı zamanda proje süresi boyunca yapılan ve yapılacak olan işlerin karşı karşıya kalabileceği beklenmedik ve ani her türlü hasara karşı güvence altına alan sigorta çeşididir.

 

Montaj All Risk Sigortası, çeşitli montaj projelerinin gerçekleştirilme süresince şantiye sahasında bulunan montajı yapılacak cihazların, ilgili montaj takımlarının, bu işte kullanılacak iş makinelerinin, aynı zamanda proje süresi boyunca yapılan ve yapılacak olan işlerin karşı karşıya kalabileceği beklenmedik ve ani her türlü hasara karşı projeyi güvence altına alan sigorta çeşididir.

Elektronik Cihaz Sigortası, sigorta poliçesinin kapsamına giren cihazların başına gelebilecek ani ve beklenmedik ya da dış etkenli risk faktörlerine karşı güvence altına alan bir sigorta çeşididir.

Makine Kırılması Sigortası, sigorta poliçesinin kapsamına giren makinelerin başına gelebilecek ani ve beklenmedik iç ya da dış etkenli risk faktörlerine karşı söz konusu makineleri güvence altına alan bir sigorta çeşididir.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
No, thanks
X