Sağlam Sigortaya Hoş Geldiniz!
Sigortam SağlamSigortam SağlamSigortam Sağlam
+905394463721
Tufanbeyli / ADANA

Deprem Sigortasi

Zorunlu Deprem Sigortası

Dask diye bilinen zorunlu deprem sigortası, depremden sonra oluşan hasarları ve maddi zararları karşılamak amacıyla yapılması mecbur tutulan sigorta türüdür.

Dask diye bilinen zorunlu deprem sigortası, depremden sonra oluşan hasarları ve maddi zararları karşılamak amacıyla yapılması mecbur tutulan sigorta türüdür. Depremle beraber meydana gelen tsunami, yer kayması gibi doğal afetler mülkünüze zarar verebilir. Oluşan hasarı minimum zararla geçirebilmeniz için deprem sigortası yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Ülkemiz bilindiği üzere deprem bölgesinde olan ve deprem riski taşıyan bir jeopolitik konuma sahiptir. Bu sebeple geçmişten günümüze yaşanan depremlere, alınan hasarlara ve yaşanan maddi kayıplara baktığımızda çok büyük mağduriyetlere sebep olmuştur.
Öncelikle şunu unutmamanız gerekir ki senede vereceğiniz ve taksit ile satın alabileceğiz cüzi miktarlarla evini sigortaladığınızda emin olun ki riskin gerçekleşmesi halinde kafanızda içinizde rahat olacaktır.

Zorunlu deprem sigortasının ihmal edilmemesi gereken sigortalar arasında yer alması gerektiğine inanıyoruz.  Çünkü nasıl sağlığınız sizler için çok değerli ve önemli, aynı şekilde evinizde o derece önemlidir. Çünkü temel ihtiyaçlardan olan barınma için mecburen bir eve ihtiyacınız bulunmaktadır.

Evinizi depreme karşı korur
Zorunlu bir sigorta türüdür
Kredi kartına taksit imkanı vardır
Deprem sigortası yaptırmadan elektrik aboneliği almanız mümkün değildir.
Deprem sigortanızı düzenli bir şekilde her yıl gününde yeniletmeniz halinde indirimden faydalanabilirsiniz.
Deprem sigortası, deprem sonucu oluşmayan hiçbir hasarı karşılamamaktadır. Bu tür hasarların karşılanabilmesi için konut sigortası yaptırmanız gerekmektedir.
Açık adres
Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası
Metrekare bilgisi
Bina inşa yılı
Bina yapı tarzı
Tapu bilgileri ( ada, parsel vs. )
Zorunlu deprem sigortası adı üstünde zorunlu olduğu için kısa süreli değil minimum 1 yıl yaptırılması gereken bir sigorta türüdür.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
No, thanks
X