Sağlam Sigortaya Hoş Geldiniz!
Sigortam SağlamSigortam SağlamSigortam Sağlam
+905394463721
Tufanbeyli / ADANA

İş Yeri Sigortası

İş Yeri Sigortası

İşyeri sigortası, isteğe bağlı olarak yapılan ve işyerinin güvenliğini tehdit edebilecek durumlara ve risklere karşı işletmeyi güvence altına alan özel bir sigorta türüdür. 

İşyeri sigortası, isteğe bağlı olarak yapılan ve işyerinin güvenliğini tehdit edebilecek durumlara ve risklere karşı işletmeyi güvence altına alan özel bir sigorta türüdür. İşyerinde güvenle ve huzurla çalışmak için işyeri binanızı, camlarınızı, alet-edevatlarınızı, satış yerlerinizi, atölyelerinizi, deponuzu, fabrikanızı, imalathanenizi, ardiyelerinizi; kısacası aklınıza gelebilecek işiniz ile alakalı her şeyi işyeri sigortası güvencesi altına alabilirsiniz. Pek çok riske karşı işyeriniz için en geniş kapsamlı poliçenizi oluşturmak sizin elinizde.

Büyük ya da küçük şehirdeki işletme sahipleri bu sigorta güvencesi altında olduklarında; yangın, yıldırım, infilak, deprem, hırsızlık, dâhili su, terör, kira kaybı, yalıtım eksikliği, cam kırılması, elektronik cihazların ve makinelerin bozulması, enkaz kaldırma masrafları gibi birçok önüne geçilemeyecek olayda iş yerlerini korur. Aynı zamanda üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk, işveren mali sorumluluk, ferdi kaza, hukuksal koruma, taşınan para, iş durması, geçici adres nakli gibi birçok konuda da ek teminatlar alarak rahat bir nefes çekebilirler.

İş yerinizde olabilecek hasarlara karşı yapılan iş yeri sigortasında en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.
Sizlere onlarca teminat sunuyoruz. Bu teminatlar arasından istediğinizi çıkartıp istediğiniz teminatı ekliyoruz.
İş yeri sigortası satın alırken tüm kredi kartlarına, vade farksız taksit imkanından faydalanabilirsiniz.
Ülkemizde KOBİ ve işyerleri için sigorta güvencesi büyük bir öneme sahiptir. Piyasadaki olumsuz dalgalanmalar ve ekonomik krizlerin getirdiği finansal zararlar yanı sıra çeşitli afet olayları, beklenmedik hadiseler, hasarlar ve kazalar karşısında ayakta kalabilmek için sigorta güvencesi şarttır.
İş yeri sigorta primlerinizi hesaplamak için öncelikli olarak risk analizi yapılması gerekmektedir. İş yerinin konumu, binanın özellikleri, güvenlik önlemler gibi birçok unsur bu bilgiler doğrultusunda gerçekleştiği için bu bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde verilmesi çok önemli. Risk faktörlerinin önüne geçen yangın alarmı, güvenlik kameraları, güvenlik görevlileri gibi etmenler priminizin azalmasını sağlayacak hafifletici etmenlerden bazılarını oluşturuyor. Ana teminatların yanında ek teminatlardan yararlanmak isterseniz, teklifiniz ve poliçeniz bunlara göre belirleniyor.
Bu özel sigorta çeşidinden, küçük ya da büyük işletme sahipleri, KOBİ’ler ve diğer tüm iş yeri sahipleri yararlanabilir. İş yeri sigortanızı size en uygun teklifleri verecek olan acentemizi arayarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda risk faktörleri ve ek teminatlar belirlenir ve isteğiniz doğrultusunda poliçeniz şekillenir.
Kalorifer borularının zarar görmesi, savaş ilanı, baca ya da açık pencereden giren suların oluşturdukları hasar, para taşıma olaylarında personel hatasından kaynaklanan davranışlar, yakıt borularında oluşan hasarlar, kullanım ömrü dolan makine ve teçhizatlardan kaynaklı hasarlar, tsunami sonucu oluşacak zararlar, havai fişek ve barut üreten fabrikalarda oluşabilecek sıkıntılar işyeri sigortası kapsamı dışında kalan unsurlardan bazılarıdır. Daha fazla bilgi almak isterseniz aklınıza gelebilecek tüm soruları bize telefonla ya da mail yoluyla ulaşıp sorabilirsiniz.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
No, thanks
X