Sağlam Sigortaya Hoş Geldiniz!
Sigortam SağlamSigortam SağlamSigortam Sağlam
+905394463721
Tufanbeyli / ADANA

Kasko

Kasko Sigortası

Kasko sigortası, olası bir hasar durumunda kaskosu yaptırılan aracın zararını karşılamak adına yaptırılan isteğe bağlı bir sigorta türüdür.

Kasko sigortası, olası bir hasar durumunda kaskosu yaptırılan aracın zararını karşılamak adına yaptırılan isteğe bağlı bir sigorta türüdür. Aracınızın başına gelebilecek çarpma – çarpışma, yanma, çalınma ve kötü niyetli haller ana teminatları altında karşılanmaktadır. Aynı zamanda oluşturacağınız poliçe doğrultusunda faydalanılabileceğiniz bütün ek teminatları da kapsar. Poliçenin tutarı poliçe kapsamına, aracın kaza geçmişine, aracın bedeline, aracın kullanım şekline, araç sahibinin kaza geçmişine, araç sahibinin kişisel bilgilerine göre araca bağlı ve araç sahibine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Sizin için en uygun teklifleri almak için bizi dilediğin an arayabilir, bize mail atabilir ya da ofisimize uğrayabilirsiniz. İsteğinize göre oluşturulacak poliçenizi anında satın alabilir ve anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.

En Hesaplı Fiyat Garantisi
Hasarda 7/24 Yanınızdayız
Kredi Kartına Taksit Seçeneği
Kasko ürününde meslek indirimi mevcuttur. Teklif almadan önce bizlere mesleğinizi bildirmeniz sizler için avantajlı olacaktır.
Kasko ürününde; Devlet memuru, Tsk Mensubu, Doktor, Anonim şirket çalışanı, Öğretmen ve öğretim üyelerine özel bir çok meslek grubuna indirim bulunmaktadır.
İmm yani ihtiyari mali mesuliyet teminatı trafik sigortasının karşı tarafa verilen teminatı aşması durumunda devreye giren teminat türüdür. Örneğin trafik sigortası 41.000 TL karşı tarafa verilen hasarı karşılarken sizin 100.000 TL'lik bir araca çarpıp pert etmeniz durumunda imm teminatınız yok ise 59.000 TL'yi cepten vermeniz gerekecektir. Kasko alırken imm teminatlarının yüksek olmasına dikkat ediniz.
Kasko sigortası ürün teminatları içerisinde bulunan imm yani ihtiyari mali mesuliyet teminatını tek başına uygun fiyata satın alabilirsiniz.
Evet karşılar. İhtiyarı mali mesuliyet ( imm ) teminatıyla birlikte verilir. Miktarını kasko poliçenizi satın almadan önce sigortacınızdan öğrenmeniz sizler için sağlıklı olacaktır.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
No, thanks
X